Onderzoek: veroorzaakt bier een bierbuik?

Een sprankeltje hoop voor wie graag aan de toog hangt: er is nog steeds geen wetenschappelijke consensus over het verband tussen bier en bierbuik. Een onderzoek moet nu eindelijk duidelijkheid brengen.

Het hoeft wellicht geen verbazing te wekken dat het wetenschappelijk onderzoek gevoerd wordt in Scandinavië, een stuk van Europa waar de bierliefhebbers niet meteen dun gezaaid zijn.

Drinken en omvang
Het pas opgerichte 'Kennisinstituut Bier' in het Nederlandse Wageningen heeft de Universiteit van Kopenhagen gevraagd om de samenhang tussen bierdrinken en buikomvang onder de loep te nemen.

Het woord 'bierbuik' lijkt er op te wijzen dat die samenhang er wel degelijk is, maar professor Arne Astrup van de Universiteit van Kopenhagen neemt dit niet zomaar aan. De Deense universiteit start de research na de zomervakantie op. (hlnsydney/tw)
24/06/10 06u50
mailIcon print | Meer bookmarks |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 
Aan het laden ...
Aan het laden ...
Kanaal You

© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Jouw Wereld: horoscoop, afslanservice, dating


acap enabled
Mediargus
reprocopy
Metriweb