De cargo Rak Afrikana gebaseerd op de Seychellen en die onder de vlag vaart van 'Saint Vincent en de Grenadines' (een onafhankelijk land in de Caribische zee ten noorden van Grenada, nvdr), is vanmorgen gekaapt door Somalische piraten. Dat gebeurde ten westen van de Seychellen.
Een en ander is bekendgemaakt door de gezagvoerder van de Europese antipiraterij-operatie Atalanta, op zijn internetsite. De cargo werd gekaapt op ongeveer 280 zeemijl van de Seychellen. Het schip ligt momenteel wel stil wegens problemen met de motor, aldus Atalanta.
De cargo die 7.561 ton meet, is eigendom van een vennootschap op de Seychellen, Rak Afrikana Shipping Ltd. De nationaliteit(en) van de bemanning is niet bekend. (afp/adv)
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


