Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • 24u Sport
  • Wielrennen
  • Veldrijden
  • Superprestige

Lars van der Haar beste belofte in Asper-Gavere

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
20/11/11 - 15u19
© photo news.

Eén dag nadat hij met ruime voorsprong won in Hasselt, heeft Lars van der Haar ook in Asper-Gavere een ware demonstratie gegeven. Zijn ploeggenoot Stan Godrie en Arnaud Grand moesten duidelijk hun meerdere erkennen in de wereldkampioen. Van der Haar neemt ook de leiding in de Superprestige over van Wietse Bosmans, die de strijd staakte na een val.

Dat gebeurde in de derde ronde, waarna van der Haar, Godrie en Grand snel afstand namen van de rest. Nog voor half koers ging van der Haar alleen door, in geen tijd reed hij twintig seconden weg om vervolgens nooit meer verontrust te worden. Godrie en Grand slaagden er wel in uit de greep te blijven van een achtervolgende groep, waarvan Jens Adams de beste bleek. Hij werd vierde, voor Michiel van der Heyden, Karel Hnik, Gianni Vermeersch en Vinnie Braet.
 
"Je zal het wellicht niet geloven, maar in het begin had ik het best moeilijk", stelde de wereldkampioen. "Toen ik versnelde en niemand in staat bleek om mee te gaan, was het nog heel ver om vol te houden, maar veel keuze had ik niet. Ik gaf twee ronden alles, concentreerde me vervolgens drie ronden op het vasthouden van die bonus en in de slotronde heb ik vooral voorzichtigheid ingebouwd."
 
"In de Superprestige doe ik een goede zaak, maar het blijft natuurlijk zo dat slechts zeven uitslagen meetellen bij de eindafrekening. Ik probeer daar niet veel aan te denken, want vorig jaar verloor ik zo al eens met één punt." (belga/adv)

    Lees ook

  • Speel mee met de Gouden Tour & WIN 100.000 euro aan prijzen!
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Superprestige
  • Veldrijden

gerelateerd nieuws

Meer over
  • Superprestige
  • Veldrijden
GoudenTour

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Sport nieuws: Nederlands voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, schaatsen, meer sport

  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet