© thinkstock.
De vier konijntjes die gedumpt waren in de dierenweide De Eelderbaan in het Nederlandse Groningen zijn dan toch niet toegetakeld door een hond of door mensen, maar gebeten door een ouder konijn.
Volgens de Nederlandse radiozender RTV Noord wordt dat beweerd door de eigenaar van het moederkonijn. Ze wist niet dat het konijn drachtig was, en had het oudere konijn daarom niet op tijd uit het hok gehaald. Dat konijn beet bij vier jonkies een stuk van de oren.
Toen de konijntjes oud genoeg waren, bood de eigenares ze gratis aan op internet. Wellicht heeft de vrouw die de vijf konijntjes opgehaalde er vier gedumpt. Toen de konijntjes gevonden werden, werd gedacht dat een mens of een hond de diertjes toegetakeld hadden.
Wat vind jij van dit nieuws?
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!


