Vader Stacy: "Onsamendrukbare straffen voor pedofielen"

bewaar artikel
Door: redactie
30/05/08 - 13u02
De motorrijders lieten van zich horen voor het Luikse justitiepaleis.

Een honderdtal motorrijders heeft vanochtend voor het Luikse justitiepaleis actie gevoerd, waar op dit moment het proces tegen Ait Oud loopt. Ze eisen dat er onsamendrukbare straffen komen voor pedofielen. Dat zijn straffen waarbij geen strafvermindering mogelijk is. De motorrijders gingen zo in op een vraag van Thierry Lemmens, de vader van Stacy. Ze lieten de motoren brullen, "zodat we gehoord worden door justitie".

"We willen dat men stopt met onze kinderen in gevaar te brengen. We willen weten wat de minister hier gaat aan doen. We willen strafvermindering en lichte straffen vermijden", aldus Thierry Lemmens. De vader van Stacy pleit niet voor de doodstraf. "Maar wel dat straffen onsamendrukbaar worden. We willen dat pedofielen hun volledige straf uitzitten", zei hij.

De motards zeggen dat ze nog verder zullen gaan als er niet naar hen geluisterd wordt. "We trekken naar het parlement als het moet", aldus Lemmens, die de actie voert omdat dan op het proces de wetsgeneesheren aan het woord zijn. "Die verklaringen wil ik niet horen", aldus de vader van Stacy. (belga/adv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!