Eerbetoon Sterchele zorgt voor gevaarlijke situatie op pechstrook N49

bewaar artikel
Door: redactie
10/05/08 - 20u41

Langs de N49 in Vrasene hebben tientallen mensen de plaats bezocht waar voetballer François Sterchele in de nacht van woensdag op donderdag om het leven kwam. Onder meer bussen met supporters van Club Brugge die op weg waren naar de match in Westerlo, parkeerden op de pechstrook. Dat zorgde voor een gevaarlijke verkeerssituatie, zegt de Oost-Vlaamse wegpolitie.

Porsche
François Sterchele raakte in de nacht van woensdag op donderdag van de baan op de N49 richting Knokke en botste tegen een boom. De 26-jarige voetballer overleefde het ongeval niet. De voorbije dagen kwamen al honderden mensen de plaats van het ongeval bezoeken. De boom die de Porsche van Sterchele vernielde, werd in blauw en zwart getooid door supporters van Club Brugge.

Gevaarlijk
De wegpolitie waarschuwt echter voor de gevaren van parkeren op de pechstrook. Op de plaats waar het ongeval gebeurde is de N49 een autosnelweg waar 120 kilometer per uur mag gereden worden. De politie raadt bestuurders aan om de plaats van het ongeval via de parallelweg langs de N49 te bereiken. (belga/gb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!