-
 
HLN.be

Fourniret bereid "schriftelijk" antwoorden te geven

Michel Fourniret, die terechtstaat voor het assisenhof van de Franse Ardennen voor zeven doodslagen met verzwarende omstandigheden, heeft bevestigd bereid te zijn "schriftelijk" te antwoorden op de vragen die hem gesteld worden tijdens de debatten, zodat zijn antwoorden "rechtstreeks aan de families" doorgegeven worden.

Schriftelijk
Om zijn weigering te praten bij gebrek aan gesloten deuren te compenseren zegt de beschuldigde bereid te zijn "zijn informatie schriftelijk te noteren zodat ze rechtstreeks aan de families doorgegeven wordt" en zij "een antwoord krijgen". "Ik ben van plan later te antwoorden op de vragen die u me stelt", voegde Fourniret eraan toe.

Ondervraging
De vermoedelijke verkrachter en seriemoordenaar werd ondervraagd door meester Didier Seban, een advocaat van de burgerlijke partijen, tijdens het onderzoek over de ontvoering en de verkrachting van en de doodslag op Isabelle Laville in 1987, de eerste van zeven doodslagen waarvoor Fourniret zich moet verantwoorden.

Gesloten deuren
Sinds het begin van het proces op 27 maart weigert Fourniret de vragen te beantwoorden en eist hij zijn antwoorden achter gesloten deuren te kunnen formuleren, enkel in aanwezigheid van de families van de slachtoffers. (afp/tdb)
03/04/08 12u59
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

Alles over

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb