-
 
HLN.be

Nikkei tuimelt met meer dan 6 procent

HLN update   De beurs van Tokio is afgesloten met een daling van 6,35 procent. De beurs had te lijden onder de terugval gisteren van Wall Street, slechte economische indicatoren in de Verenigde Staten en de stijgende koers van de yen.

De Japanse Nikkei 225-index zakte met 533,53 punten of 6,35 procent tot 7.863,69 punten. Gisteren was de beurs van New York gezakt nadat officieel werd bekendgemaakt dat de Verenigde Staten in recessie zijn. Ook waren er een reeks slechte economische indicatoren in de VS: de Dow Jones-index verloor daardoor 7,70 procent en de Nasdaq-index 8,95 procent.

Ook de koers van de yen daalde. Voor een dollar moest nog minder dan 93 yen betaald worden, voor een euro minder dan 118 yen. Dat is negatief voor de Japanse exporteurs, waarvan de aandelen verkocht werden. (belga/kh/adv)
02/12/08 01u51
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

BELEGGINGSFONDSEN

Beleggingsfonds


Beurs


Alles over

Nuttige links

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb