-
 
HLN.be

Bel20 keldert, KBC en Dexia verliezen opnieuw

HLN update   Op Euronext Brussel opende de Bel20 vandaag 5,1 procent lager op 2.380,89 punten en daalde verder met 9 procent. Rond de middag stond de Bel20 op -5 procent, een licht herstel. De bankaandelen doken opnieuw fors omlaag.

KBC en Dexia verliezen
Het grootste verlies was voor KBC (-17 procent), maar ook Dexia (-11,8 procent) verloor opnieuw terrein. Rond de middag stond KBC nog op -7 procent en Dexia op -12 procent.

Aandeel Fortis opgeschort
De handel in Fortis-aandelen blijft heel de dag opgeschort. Dat zegt de Commissie voor het Bank-, Financie- en Assurantiewezen (CBFA). "We gaan ervan uit dat er nog steeds geen duidelijkheid is over de financiƫle gevolgen van de verschillende akkoorden voor de Fortis Groep", stelt de woordvoerder van de CBFA. De handel in het aandeel Fortis ligt sinds maandag stil.

Ook in de rest van Europa openden de beurzen in de rode cijfers. (belga/adv/ka)
08/10/08 09u44
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb