-
 
HLN.be

De kandidaten

Linkse organisatie MoveOn.org steunt Barack Obama

Barack Obama.
De machtige Amerikaanse linkse organisatie MoveOn.org heeft vandaag aangekondigd dat ze de Democratische presidentskandidaat Barack Obama steunt. MoveOn.org heeft 3,2 miljoen leden.

Sterke leider
"We hebben een sterke leider nodig. Iemand die de oorlog in Irak kan beëindigen, die de gezondheidszorg bereikbaar maakt voor alle Amerikanen, die zich bezighoudt met de klimaatcrisis en die de positie van de Verenigde Staten in de wereld weet te herstellen", verklaarde de voorzitter van MoveOn.

30% voor Clinton
Zeventig procent van het bestuur van de organisatie stemde ervoor de campagne van Barack Obama te steunen. Hillary Clinton kreeg 30 procent van de stemmen.

Efficiëntie
MoveOn staat bekend voor zijn grote efficiëntie om kiezers op de been te brengen. De organisatie heeft 1,7 miljoen leden in de 22 staten die volgende week op "Super Tuesday" hun voorkeur kenbaar moeten maken. (afp/ka)
01/02/08 19u27
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb