Starbucks wil geen openbaar toilet meer zijn

bewaar artikel
Door: redactie
18/11/11 - 01u32
© ap.

Koffieketen Starbucks gaat in New York een aantal toiletten sluiten. Officiële reden: het personeel moet te lang tussen klanten in de rij staan om naar het toilet te gaan. Dat meldt de Nederlandse nieuwssite AD.nl.

"Starbucks kan niet langer het openbaar toilet van de stad zijn", zegt een betrokkene in de Amerikaanse krant New York Post. In een deel van de vestigingen worden de toiletten die momenteel nog gebruikt worden door personeel én klanten wc's enkel nog toegankelijk voor medewerkers.

Te vies
Starbuckspersoneel dat voorsteekt in de wachtrij bij de toiletten, wordt meestal de huid volgescholden door wachtende klanten. Bovendien moeten toiletten steeds vaker afgesloten worden omdat ze te vuil zijn, aldus een medewerkster.

In New York zijn horecagelegenheden met twintig of meer zitplaatsen verplicht om een toilet voor klanten te voorzien. Starbucks heeft 190 vestigingen in New York en de meeste van die plaatsen blijven onder die grens. (ad/adb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!