Ga terug naar HLN
-
  • Aanmelden
  • Mijn bewaarde artikels
  • Welkom
  • Afmelden
  • Mijn bewaarde artikels

  • Lezersservice
  • Digikrant
  • Abonnement
hln
  • Binnenland
  • Buitenland
  • Sport
  • Showbizz
  • meer hln
    • You
    • Geld
    • Planet
    • Bizar
    • Muziek
    • iHLN
    • Wetenschap
    • Auto
    • Reizen
    • video
    • foto
  • Reizen
  • reisnieuws
  • Ontrouw

Favoriete plek voor overspel: goedkoop hotel

bewaar artikel
  • artikel
  • reacties
Door: Ellen Provoost
3/09/12 - 14u09  Bron: Female First

71 procent van de ontrouwe mensen in Londen gaat het liefst vreemd in een hotelkamer van een budgetvriendelijk hotel, zo blijkt uit een recente enquête.

Een recente enquête bij 2.698 overspelige Londenaars, uitgevoerd door de datingsite AshleyMadison.com, toonde aan dat 96 procent van hen een kamer boekt onder een valse naam. 76 procent betaalt met contant geld om niet betrapt te worden, meer dan drie kwart van de ondervraagden bezoekt hetzelfde hotel met verschillende minnaars. The Holiday Inn aan de Londense luchthaven Heathrow is de meest populaire bestemming voor een buitenechtelijk vluggertje, 36 procent van de ondervraagden is er namelijk al minstens een keer geweest. De selectiecriteria voor een hotel zijn discretie en personeel dat geen oordeel velt.

Donderdag = topdag
Daarnaast zijn goedkope ketens als Ibis en Novotel een populaire keuze bij overspelige mannen en vrouwen. Er is echter wel een verschil tussen wat minnaressen willen en wat ze krijgen. de dames gaan namelijk het liefst naar een chique hotelkamer. Donderdag is de populairste dag om ontrouw te zijn, 56 procent trakteert zich die dag op wat seksuele verwennerij voor ze in het weekend tijd met hun gezin moeten doorbrengen, 63 procent checkt in na 17 uur. Iets meer dan de helft gaat een keer per maand op hotel, een procent doet dit meer dan een keer per week. Slechts 34 procent bekende te overnachten in deze kamer met hun minnaar, 41 procent blijft een halve dag.

Huisvrouwen
23 procent van de huisvrouwen bezoekt een liefdeshotel maximum twee uur, ze vullen zo hun vrije tijd op tussen het moment dat de kinderen naar school zijn vertrokken en voordat hun partners terug thuiskomen van hun werk. Directeur van AshleyMadison.com Noel Biderman: "Iedereen weet wat er gebeurt in goedkope hotelkamers, ver weg van thuis. Dit is echter een industrie waar veel toekomst in zit. In Amerika schieten discrete hotels voor overspelige koppels als paddenstoelen uit de grond. De kans is groot dat deze trend naar het Verenigd Koninkrijk en Europa komt overgewaaid."

    Lees ook

  • Hoe een derde affaire de emmer doet overlopen
  • 1 op 3 vrouwen vindt neuzen in mailbox van partner oké

Wat vind jij van dit nieuws?

  • fascinerend
  • grappig
  • hartverwarmend
  • frustrerend
  • beangstigend
  • deprimerend
  • Reageer
  • bewaar artikel
  • Mail
  • Print
Rapporteer een fout in het artikel aan onze redactie

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!
  • algemene voorwaarden en gedragscode
Aan het laden...

Meer over
  • Ontrouw
  • Seks en Relaties
  • Partner
  • Reisnieuws

gerelateerd nieuws

  • Hoe een derde affaire de emmer doet overlopen

  • 1 op 3 vrouwen vindt neuzen in mailbox van partner oké

Meer over
  • Ontrouw
  • Seks en Relaties
  • Partner
  • Reisnieuws
Abonnement Het Laatste Nieuws - promotie 12 + 6 maanden GRATIS Het Laatste Nieuws

HLN SOCIAL

  • Vrienden bekeken
  • Meest populair

    HLN.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • HLN.be op Facebook
  • HLN Nieuwsbrief
  • Surf naar m.hln.be
  • Smartphone

     

  • HLN als homepagina
  • HLN in je favorieten
  • Raadpleeg het archief
  • De laatste 48 uur
  • Toevoegen aan Google

     

  • contacteer HLN.be
  • adverteren op HLN.be
  • vacatures
  • partnersites
  • hoe ons bereiken?

    De krant

  • contacteer de krant
  • abonneer je
  • de krant tijdens mijn vakantie
  • info ivm abonnementen
  • iPad

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Onze Franstalige nieuwssite www.7sur7.be.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Reis nieuws

acap enabled
  • Mediargus
  • reprocopy
  • Disclaimer CIM Internet