Reddingswerkers bevrijdden de 70-jarige man na een week uit de gletsjer.
© epa.
Een Duitse bergbeklimmer van ongeveer 70 jaar is na een week levend uit een 20 meter diepe gletsjerkloof in de Oostenrijkse Alpen gered. Dat heeft het Oostenrijkse persagentschap APA vandaag gemeld.
© epa.
De man was onderkoeld en vermoeid, maar enkel lichtgewond, aldus een politieagent. Volgens die agent is het ongelooflijk dat de bergbeklimmer na een week in die kloof nog levend gered kon worden.
De bejaarde klimmer begon een week geleden met een tocht vanuit een hut in Tirol op 3000 meter hoogte. Hij gleed op een gegeven moment uit en kwam in de spleet terecht. Andere bergbeklimmers hadden zijn hulpkreten gehoord en alarm geslagen. De man is per helikopter naar een ziekenhuis in Innsbruck overgebracht.
- Bergbeklimmers na 30 uur van Mont Blanc gered
- Bergbeklimmer maakt dodelijke val in Oostenrijk
Lees ook
© epa.
Wat vind jij van dit nieuws?
Jouw mening telt !
Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!



Bewerkt door: