Kerkklok mag niet meer luiden tijdens trainingskamp en andere spelersgrillen
© photo news.Manchester City is neergestreken in Seefeld en het populaire toeristisch oord zal het geweten hebben. Het trainingskamp van de topvoetballers verloopt volgens zeer strikte regels en daar moeten enkele tradities voor wijken. Zo mag onder meer de kerkklok niet meer luiden om 7u 's morgens om de rust van de sterspelers niet te verstoren. Daarnaast heeft de titelverdediger uit de Premier League nog andere vreemde wensen. Leest u vooral verder.
© photo news.
© photo news.
© photo news.
Tijdens de stage, die duurt tot 20 juli, verblijven Kompany & co in het Klosterbrau Hotel, een voormalig klooster dat werd omgebouwd tot een mondaine vijfsterrenaccomodatie. De hotelmanager Alois Seyrling heeft de afgelopen drie maanden hemel en aarde moeten bewegen om tegemoet te komen aan de hoge eisen van de Engelse club.
Handgemaakte matrassen
De spelers zijn het gewoon om gepamperd te worden en niets wordt dan ook door trainer Roberto Mancini aan het toeval overgelaten. Op het verlanglijstje stonden handgemaakte matrassen ter waarde van 1.250 euro per stuk die moesten worden overgevlogen vanuit Rome, ultralichte lakens van drie centimeter dikte met een prijskaartje van 1.000 euro per stuk en een specifieke tafelschikking tijdens het diner.
Saus mag door het hotelpersoneel niet op tafel geplaatst worden, mayonaise en ketchup kunnen enkel op speciale aanvraag en parmezaanse kaas moest steeds op dezelfde plaats op de tafel gelegd worden. Drinkwater en verse vis worden om de twee dagen vanuit het Verenigd Koninkrijk aangevlogen.
En dan is er nog de klok van het kerkje dat bij het voormalige klooster hoort. Normaal luidt de klok om 7u 's morgens maar speciaal voor Manchester City wordt dit met een uur verlaat zodat de spelers voldoende kunnen rusten. De stage kost de club 250.000 euro. Er is dus geen enkel excuus voor de topvoetballers om niet opnieuw de titel binnen te rijven.
Seefeld is klaarblijkelijk een aantrekkelijke bestemming voor voetbalploegen. Monaco verblijft er momenteel ook en Inter Milaan is in onderhandeling om er komende zomer een stage te houden.



Door: