Een foto uit de oude doos, zo zag La Réserve er tot voor kort uit
Het nieuwe hotel La Réserve aan de Elisabethlaan in Knokke-Heist opent op 15 september de deuren. Wie echter tot dan niet kan wachten, kan vanaf dit weekend en nog tot 15 augustus al een glimp opvangen van het prestigieuze hotel. In de feestzaal die al klaar is, wordt namelijk een onderdeel van de kunst- en antiekbeurs Art Nocturne Knokke georganiseerd. Aan het hotel hangt een prijskaartje vast van 23 miljoen euro.
Vier jaar geleden werd de verouderde hotel La Réserve, een paradepaardje in Knokke-Heist, gesloopt om plaats te maken voor een totaal nieuw project, met aansluitend luxe-appartementen. "Het was de bedoeling al met Pasen van dit jaar te openen, maar de werken liepen vertraging op doordat het gebouw niet helemaal wind- en vochtdicht was," zegt uitbaatster Martine Van Thillo.
"La Réserve telt 110 kamers met de formule kamer & ontbijt. De brasserie en het restaurant zullen dus ook voor het gewone publiek toegankelijk zijn. De boekingen lopen intussen vlot binnen, zelfs van mensen uit Knokke en omgeving, die de eerste nacht in de nieuwe La Réserve willen meemaken," besluit Van Thillo. (belga/kve)


