Een wintersportvakantie wordt steeds vaker gekruid met een snuifje wellness. In het Oostenrijkse Ötztal hebben ze dit goed begrepen. Meer bepaald in het stadje Längenfeld vlakbij het bekendere Sölden staat er een ware wellnesstempel voor je klaar ... met zicht op die prachtige bergtoppen.
Temidden van het adembenemende berglandschap vind je het AquaDome Hotel. Het is inmiddels een begrip in Tirol want enkel hier kan je gebruik maken van natuurlijke warmwaterbronnen. Zeer opvallend zijn de enorme waterkuipen die zich buiten op een hoogte bevinden en van waaruit je een panoramisch uitzicht hebt op de omringende bergen.
Daarnaast heb je nog de keuze uit twee binnenzwembaden, vier sauna's, drie stoombaden en een ijsgrot. Zelfs het grootste stresskonijn komt hier tot rust. Ook aan de allerkleinsten is gedacht, zij kunnen terecht in het kinderzwemparadijs.
Het viersterrenhotel ligt dichtbij het skigebied van Sölden dat je makkelijk per bus kan bereiken. De skibus stopt voor het hotel. Nog handiger, de langlaufloipe bevindt zich direct naast het hotel. Overnachten kan vanaf 137,5 euro per persoon in half pension. (kve)
- Unieke wellness in Zwitserland
- Turks designhotel biedt kunstzinnig aards paradijs
- Word fan van Kanaal Reizen op Facebook
Lees ook


