Leriba Lodge: het charmante WK-hotel van de Italianen

bewaar artikel
Door: redactie
10/06/10 - 07u12

In aanloop naar het WK in Zuid-Afrika worden de hotels van de deelnemende voetbalploegen onder de loep worden genomen door Kanaal Reizen. Vandaag zijn we aanbeland bij het Italiaans elftal dat in de prachtige Leriba lodge logeert.

Leriba Lodge heeft al vele belangrijke sportteams mogen ontvangen zoals het Nieuw-Zeelandse rugbyteam 'All Blacks'. Nu is het de beurt de beroemde 'Squadra Azzurra', de titelverdediger, om hier te logeren.

Oost-Afrikaanse stijl
Het viersterrenverblijf van de Italianen ligt op een paar minuutjes rijden van de Zuid-Afrikaanse hoofdstad Pretoria en is een half uur verwijderd van Johannesburg. De kamers zijn ingericht in Oost-Afrikaanse stijl en kosten 150 euro per nacht.

Ideaal gelegen
De Azurri kunnen hier niet alleen genieten van de heerlijkste maaltijden, maar hebben ook een spa-wellness centrum, een uitgestrekt natuurgebied en meerdere trainingsvelden tot hun beschikking. Dankzij de bevoorrechte positie van het hotel heeft het elftal makkelijk toegang tot de stadions. (kve)

Meer info: Leriba Lodge

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!