Eurostar wil op 26 en 27 december op 80 tot 90 procent van zijn capaciteit rijden. Reizigers krijgen de raad ten minste een halfuur voor de vertrektijd op hun ticket in te checken.
Hoeveel treinen er zaterdag en zondag precies zullen vertrekken vanuit Brussel, kon woordvoerder Bram Smets nog niet preciseren. Ook over de dienstregeling vanaf volgende week maandag wou hij zich nog niet uitspreken. Vandaag zouden vijf in plaats van negen treinen uit Brussel naar Londen vertrekken. Op kerstdag rijden er zoals gewoonlijk geen Eurostartreinen.
Het treinverkeer van Eurostar tussen Groot-Brittanniƫ en het vasteland was enkele dagen onderbroken door defecten als gevolg van het winterweer. Vanaf dinsdag werd het verkeer door de Kanaaltunnel geleidelijk aan hervat. (belga/gb)


