-
HLN.be
Kanaal You

Vlaamse vrijgezellen zien Pfaffs als droomkoppel

Vier op de tien Belgische singles zitten al langer dan drie jaar zonder lief. Hoe dat komt? Velen denken dat ze te veeleisend zijn of hadden slechte ervaringen in voorbije relaties. Anderen hechten dan weer veel belang aan onafhankelijkheid. Dat blijkt uit een grootschalig onderzoek van Parship, één der grootste relatiebemiddelingsbureaus in Europa. Gevraagd naar hun droomkoppel, belanden Carmen en Jean-Marie Pfaff op nummer één.

Onderzoek
De datingsite heeft het onderzoek laten uitvoeren onder singles en niet-singles in dertien Europese landen waar de site actief is. Meer dan 6.500 singles en 6.500 mensen met een relatie werkten aan het onderzoek mee. Gemiddeld blijven Europese singles langer dan drie jaar vrijgezel. In ons landje wonen de meesten niet meer bij ma of pa, want 57,5 % beschikt over een eigen stek. Slechts 26,3 % woont nog bij de ouders.

Daten
Toch zijn heel wat singles op zoek naar hun ideale vrouw of man. Zes op de tien zou zijn toekomstige graag ontmoeten bij vrienden. Een advertentie plaatsen vinden 51% niet de beste zet, een bezoekje aan een datingbureau is voor 36 % uit den boze. Wel ging 1 op 3 vorig jaar duchtig op zoek via het internet. Opmerkelijk is dat slechts 1 op 3 op zoek is naar een langdurige droompartner, waarmee ze later ook willen trouwen. Blijkbaar zijn onze singles niet zo ongelukkig. Hoewel, uit het onderzoek blijkt dat ze nog altijd een stuk minder gelukkig zijn dan de getrouwde of samenwonende medemens.

Droomkoppels
Nadat de vrijgezellen hun toekomstperspectieven meedeelden, dienden ze in elk land hun ideale droomkoppel aan te duiden. Langs Vlaamse kant scoorden Carmen en Jean-Marie Pfaff hoge toppen. Op het Belgische niveau werd Vanessa Paradis en Johnny Dep aangestipt, gevolgd door Filip en Mathilde.

Buitenland
Andere ideale relaties zijn in Duitsland topmodel Heidi Klum en zanger Seal. In Frankrijk acteur Johnny Depp en Vanessa Paradis, in Nederland prins Willem Alexander en Maxima, in Engeland topkok Jamie Oliver en ex-model Jules, in Spanje acteur Antonio Banderas en Melanie Griffith en in Noorwegen prins Haakon en Mette Marit. (lvl)


17/01/08 13u37
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb