HLN.be

Echtgenoot: "Vreselijk dat Fawcett niet genoemd werd op Oscars"

Ryan O'Neal vindt het vreselijk dat zijn vrouw Farrah Fawcett niet is genoemd tijdens het herdenkingsmoment op de Oscars. Hij is niet de enige: verschillende media vielen gisteren over het feit dat de blonde Charlie's Angel niet in het rijtje van Michael Jackson, Patrick Swayze en Brittany Murphy werd genoemd.

Op showbizzwebsite TMZ.com spreekt Ryan zijn ongenoegen uit. "Ik ben geschokt. Misschien was ze niet bekend genoeg," zegt hij over de mogelijke reden.

Geen vergissing
Een woordvoerder van de Oscars liet gisteren al weten dat er geen sprake was een vergissing. "Er overlijden meer mensen dan er genoemd kunnen worden", klonk het. Ryan overweegt nu een brief naar de organisatie van de Oscars te schrijven.

Farrah overleed vorig jaar op 25 juni aan de gevolgen van kanker. Ze werd 62 jaar. (brunopress/svm)
09/03/10 17u54
printIcon Printversie       mailIcon Mail een vriend(in)     

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
Metriweb