Angelina Jolie regisseert film in Bosnië

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
23/08/10 - 17u20

Angelina Jolie maakt haar debuut als regisseur, voor haar nieuwste project zou ze namelijk zowel achter als voor de camera gaan staan. Het wordt een liefdesverhaal tijdens de oorlog in het voormalige Joegaslavië.

Liefdesverhaal
De nieuwste film van Jolie zou een liefdesverhaal zijn over de oorlog in Bosnië tussen 1992 en 1995. De opnames beginnen aan het einde van dit jaar, de prent volgt een koppel die van elkaar gescheiden worden tijdens de splitsing van Bosnië-Herzegovina. Jolie was in afgelopen weekend in Sarajevo voor haar taken voor de Verenigde Naties. "De film is een liefdesverhaal, geen politiek statement. De verschillende bevolkingsgroepen van het voormalige Joegoslavië zullen er in aan bod komen. Ik wil zoveel mogelijk lokale mensen erbij betrekken en zoveel mogelijk leren", aldus de actrice.

Bronnen zeggen dat Jolie van de gelegenheid gebruik zal maken om niet alleen de hoofdrol op zich te nemen, de actrice zou ook voor de eerste keer de rol van regisseur op zich nemen. (ep)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!