Lesbische tv-ster: "Angelina probeerde me te versieren"

Rosie O'Donnell.
Rosie O'Donnell.
Angelina Jolie heeft ooit de lesbische talkshowpresentatrice Rosie O'Donnell proberen versieren. Dat beweert de nu 120 kilogram zware Amerikaanse tv-ster althans zelf. "Na Angelina's liefdesbreuk met Jonny Lee Miller hebben we urenlang aan de telefoon geflirt. Ze was op zoek naar een lief om de bloemetjes mee buiten te zetten."

Gek genoeg trok Rosie haar staart in omdat ze naar eigen zeggen "schrik had" van de seksualiteit die Angelina uitstraalde. "We hadden afgesproken om samen te gaan dineren, maar dat is er uiteindelijk nooit van gekomen. Daar heb ik wel spijt van, want zelfs nu heb ik nog erotische dromen over haar."

Mevrouw Pitt heeft haar biseksualiteit nooit onder stoelen of banken gestoken. Zo hield de ster van 'Tomb Raider' er gedurende maar liefst tien jaar een affaire met het Japans-Amerikaanse model Jenny Shimizu op na. (svm)
29/10/09 12u06
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.ad.nl. Showbizz: celebs, film, muziek, tv en radio, kunst en literatuur


acap enabled
Mediargus
Metriweb