Moeder wil hels leven Britney op witte doek

bewaar artikel
Door: redactie
15/10/08 - 15u59
Britney verschijnt poedelnaakt in haar nieuwste videoclip 'Womanizer'.

De moeder van Britney Spears onderhandelt met Hollywood-studio's om het controversiƫle boek over haar dochter te verfilmen. Haar leven vol alcohol, seks en drugs zou volgens Lynne ongetwijfeld uitgroeien tot een kassucces.

In Amerika doen inmiddels al de geruchten dat 'Scary Movie'-ster Anna Faris de rol van Britney op zich zou nemen. Voor zichzelf heeft Lynne een nog veel grotere naam in gedachten: Julia Roberts. "Onhaalbaar, vrees ik, maar ze leurt wel met haar boek alle studio's af", aldus een dichte kennis van Lynne.

Met Britney zelf gaat het intussen een pak beter. Er staat (vanaf Nieuwjaar?) zelfs een vierde wereldtournee in de steigers. Ze wordt door haar bazen ook aardig in de watten gelegd: zo mag niemand uit haar professionele omgeving een druppel alcohol aanraken, kwestie van het haar niet nodeloos lastig te maken. La Spears zelf zoekt intussen haar toevlucht in Frappuchino's-koffie, al valt te vrezen dat ze toch wat sterkers zal nodig hebben als deze film er doorkomt. (svm)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!