-
 
HLN.be

Bemiddeling tussen Spears en Federline mislukt

Britney verloor eind 2007 de voogdij over haar zoontjes omwille van haar chaotisch gedrag.
"Kevin wil de wettelijke en exclusieve voogdij die hij nu geniet, behouden."
Een bemiddeling tussen Britney Spears en haar ex-man Kevin Federline over het voogdijschap van hun kinderen heeft niets opgeleverd. Het lijkt erop dat de zaak in augustus voor de rechter zal komen, verklaarde de advocaat van de vader.

Voogdij
De Amerikaanse zangeres (26) en de vier jaar oudere Federline gingen in de zomer van 2007 uit elkaar. Sindsdien vechten ze voor het gerecht in Los Angeles om de voogdij over hun twee zoontjes, Sean Preston (2,5) en Jayden James (1,5).

Eind 2007 had de rechter die de zaak leidt, Scott Gordon, voorlopig Britney Spears de voogdij over haar zoontjes ontnomen omwille van haar chaotisch gedrag. Zo werd Kevin Federline de enige wettelijke voogd tot aan het proces.

Bemiddeling
Een bemiddelingssessie donderdag buiten de muren van het gerechtsgebouw mislukte, aldus Federline's advocaat Mark Vincent Kaplan. "Kevin wil de wettelijke en exclusieve voogdij die hij nu geniet, behouden", zei hij.

Een nieuwe zitting voor de rechter is voorzien op 15 juli, en het proces gaat opnieuw van start op 25 augustus. "Het proces in augustus zal over twee belangrijke problemen beslissen (...) het voogdijschap en de bezoeken, en de honoraria van de advocaten. Om het niet tot een proces te laten komen, moeten de beide partijen het eens te zijn over de kwestie van de honoraria en moeten ze een voogdijakkoord uitwerken dat de huidige bezoeksrechten bezegelt", voegt Kaplan eraan toe. (afp/tdb)
28/06/08 09u11
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb