Moby.
Moby heeft zijn gevoelens voor Britney Spears geuit. Met elk nieuw drama waarin Britney verzeild geraakt, houdt hij meer van de zangeres.
Hoe dikker, hoe maffer en aantrekkelijker
"Britney is een tragisch figuur, als een personage uit een toneelstuk van Tennessee Williams. Hoe dikker ze wordt, hoe maffer en hoe meer ik van haar hou. In de late jaren negentig vond ik haar maar matig aantrekkelijk, maar nu zou ik zonder verpinken met haar trouwen".
Kindsterretje
Volgens Moby zijn de meeste van Britneys problemen te wijten aan het feit dat ze een kindsterretje is geweest. "Op haar zestiende werd ze een internationaal icoon. Op een vreemde manier daagt ze de wereld uit, maar het breekt mijn hart want uiteindelijk doet ze weinig op het symbolisch niveau. Je haar afscheren is symbolisch, maar de voogdij over je kinderen verliezen en een drugverslaagde worden niet". (bang/lb)


