Barcelona makkelijk door, Messi mogelijk weken buiten strijd

bewaar artikel
Door: redactie
4/03/08 - 23u52
Xavi bracht FC Barcelona al na drie minuten op voorsprong.
Lionel Messi verliet nog voor rust in tranen het veld met een hamstringblessure.

FC Barcelona heeft zich zonder al te veel moeite geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. Nadat Celtic in Schotland al met 2-3 werd verslagen, waren de Catalanen ook in het eigen Nou Camp te sterk: 1-0. Barça-coach Frank Rijkaard kreeg wel een flinke domper te verwerken. Lionel Messi viel uit met een hamstringblessure en staat mogelijk weken aan de kant.

Het enige doelpunt van de wedstrijd viel al na drie minuten en werd ingeleid door een schitterende actie van Ronaldinho. De Braziliaan bracht met een handige voetbeweging Silvinho in stelling, die Xavi in staat stelde de score te openen. Nadat Barça nog wat kansen op een tweede doelpunt liet liggen, schrok iedereen vijf minuten voor rust op toen Messi naar zijn hamstring greep. De Argentijnse sterspeler, die in de uitwedstrijd nog twee keer scoorde, strompelde met tranen in zijn ogen van het veld.

In de tweede helft beet Celtic nog fel van zich af. McDonald en Nakamura vonden Valdes echter niet in gebreke, terwijl aan de overzijde Boruc met enkele klasrijke parades Barcelona van een ruimere zege hield. (novum/lpb)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!