Na Standard - Olympiakos is het gisterenavond buiten Sclessin tot incidenten gekomen, vooral door toedoen van supporters van Standard. Vier politieagenten raakten daarbij gewond. Zes mensen werden opgepakt en belandden in de cel. Donderdag komen ze normaal gezien opnieuw vrij.
Een supporter van Olympiakos, die woensdagnamiddag al in Luik werd opgepakt na incidenten, zal naar het parket verwezen worden. De man had een agent aangevallen die gewond raakte en meerdere dagen arbeidsongeschikt zal zijn.
Voor de wedstrijd waren de nodige preventieve maatregels genomen door zo'n honderd politieagenten op het terrein. Uiteindelijk werden de Standardsupporters met de bus naar het centrum van Luik gebracht, terwijl hun Griekse tegenhangers naar de luchthaven van Bierset overgebracht werden. (belga/odbs)


