Kampioen Boston pakt tiende zege op rij in NBA
Kampioen Boston heeft zijn tiende opeenvolgende zege in de NBA behaald. De Celtics hielden thuis vlot Indiana af met 114-96. Rajon Rondo eiste een hoofdrol op want hij lukte als eerste Bostonspeler sinds Ryan Gomes in november 2006 een triple-double (16 punten, 17 assists, 13 rebounds).
De Celtics versterken met deze nieuwe zege hun positie als beste team in de NBA. Ze hebben nu 18 van hun 20 wedstrijden gewonnen, goed voor een winstpercentage van .900.
De LA Lakers, vorig jaar verliezend finalist tegen Boston, staan tweede met 15 op 17 (.882). Gisteren wonnen Kobe Bryant en co met 102-114 van Philadelphia. Bryant scoorde 32 punten. Didier Mbenga zat andermaal niet in de wedstrijdkern. (afp/adv)