Pacers verslaan Lakers in slotseconde

bewaar artikel
Door: redactie
3/12/08 - 10u05

De Indiana Pacers hebben dinsdag een onwaarschijnlijke zege geboekt op de Los Angeles Lakers. De Pacers leken in eigen huis op een dikke nederlaag af te stevenen, stonden vijftien punten achter, maar keerden het tij in het laatste kwart: 118-117. De zege kwam in de allerlaatste seconde tot stand. Alle basisspelers van de Pacers scoorden zestien punten of meer.

Granger
Danny Granger leverde met 32 punten een grote bijdrage aan de zege van de thuisploeg, die de overwinning veiligstelde toen Troy Murphy een gemist schot alsnog in de basket tipte. Kobe Bryant speelde opnieuw een dijk van een wedstrijd. De Most Valuable Player van het vorige seizoen in de NBA scoorde 28 punten en zeven rebounds, maar kon de eerste nederlaag in acht duels voor de Lakers niet voorkomen.

Spurs
San Antonio Spurs verloor in het eigen AT&T Center met 77-89 van Detroit Pistons. Rasheed Wallace leverde een belangrijke bijdrage voor de Pistons met drie driepunters in de laatste periode. De Spurs, die de Argentijn Manu Ginobili zagen terugkeren in de basis, verloren voor de tweede keer op rij. Ze wonnen slechts negen van de zeventien gespeelde duels.

Sterspeler Tim Duncan tekende voor 23 punten, maar liet het met slechts één punt in het laatste kwart afweten. Ginobili bleef steken op 13 punten.

Overige uitslagen NBA:
New York Knicks-Portland Trail Blazers 104-97
Chicago Bulls-Philadelphia 76ers 95-103
Denver Nuggets-Toronto Raptors 132-93
Dallas Mavericks-Los Angeles Clippers 100-98
Sacramento Kings-Utah Jazz 94-99
New Jersey Nets-Washington Wizards 88-108

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

    Meer over

  • NBA