-
 
HLN.be

Dallas verliest wedstrijd en Nowitzki

Dirk Nowitzki blesseerde zich aan zijn onderbeen.
Dallas Mavericks heeft de thuiswedstrijd tegen San Antonio Spurs gisteren met 88-81 verloren. Het uitvallen van sterspeler Dirk Nowitzki zal echter mogelijk een zwaarder verlies blijken voor Dallas. De Duitser blesseerde zich aan zijn linkeronderbeen. Vandaag wordt Nowitzki onderzocht en zal de ernst van zijn blessure duidelijk worden.

Sterke start
Dallas begon sterk aan het duel met de regerend NBA-kampioen. Een 19-0 tussensprint van de Spurs in het derde kwart draaide de wedstrijd om. Manu Ginobili scoorde daarin acht punten. In totaal kwam hij op 26 punten. Zijn ploeggenoot Tim Duncan eindigde op negentien punten en dertien rebounds.

Lakers
Los Angeles Lakers en Detroit Pistons kwamen zondag niet tot winst. De Lakers verloren in eigen huis met 115-111 van Golden State Warriors. Washington Wizards trakteerde de Pistons op een 95-83 nederlaag. Antawn Jamison was met 24 punten en twaalf rebounds de grote man bij de Wizards. De vierde en laatste wedstrijd eindigde in een overwinning voor de Denver Nuggets, die de Toronto Raptors met 109-100 versloegen. (novum/kh)
24/03/08 11u46
mailIcon Mail een vriend(in)    printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 300.000 HLN-bezoekers

 

Alles over

Nuttige links

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb