Nieuwe Air Jordan-baskets zorgen voor opstootjes in VS

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
24/12/11 - 08u07
© ap.

Michael Jordan zit nog steeds in het hart van de Amerikanen. De lancering van een nieuw model van basketschoenen die Nike ontwikkelt voor de voormalige topbasketter, ging gisteren op verschillende plaatsen in de VS gepaard met opstootjes. Winkels openden de deuren uitzonderlijk om 4 uur in de ochtend, maar ondanks dat vroege uur raakten de gemoederen snel verhit.
 
De 'Air Jordan 11 Retro Concords' kosten 180 dollar. Niet bepaald goedkoop, maar toch stonden duizenden mensen al 's nachts in de rij om een paar te bemachtigen. Mensen probeerden allerlei truukjes om enkele plekken in de wachtrij op te schuiven, met vechtpartijen tot gevolg.
 
Onder meer in Seattle, Texas, Virginia en Georgia ging de politie over tot arrestaties. Een van de opgepakten was een vrouw die haar twee zoontjes in de auto had achtergelaten om voor een winkel te gaan aanschuiven. (afp/adv)

© ap.

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!