Miami verliest Jermaine O'Neal aan Boston

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
15/07/10 - 11u56

De Amerikaanse basketbalspeler Jermaine O'Neal heeft gisteravond zijn overstap naar de Boston Celtics bekendgemaakt. Hij tekende een contract van twee jaar bij de vicekampioen van de NBA. De center had geen zin in de schaduw te staan van het nieuwe sterrentrio bij Miami Heat, James-Wade-Bosh.
 
"Geen zorgen maken"
"Ik had kunnen bijtekenen (...). Maar alles hangt af van hun integratie. Nu draait het enkel om winnen en moet ik me er geen zorgen over maken of het wel klikt tussen de spelers", gaf O'Neal uitleg bij zijn transfer.
 
Een week geleden had LeBron James, in 2008 en 2009 verkozen tot beste speler van de NBA, zijn overstap naar de Heat bekendgemaakt. Samen met Dwyane Wade en Chris Bosh moet hij Miami aan de titel helpen.
 
Meteen basisspeler
De 31-jarige O'Neal zal het seizoen als basisspeler beginnen. Pineut van dienst is Kendrick Perkins, die zich tijdens de voorlaatste match van de play-offs tegen de LA Lakers blesseerde aan de knie. Hij is out tot februari.
 
"Ik ben hier om mijn job te doen en wil geen problemen veroorzaken. Ik ben hier om te winnen (...). De spelers hebben al een titel (NBA-kampioen in 2008), maar ze willen er nog een. Ik heb er nog geen en wil ook een prijs pakken. We weten wat te doen om dat te bereiken", aldus nog O'Neal. (belga/svm)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!