Totti toch speelklaar voor terugmatch tegen AA Gent

Francesco Totti geraakt dan toch speelklaar voor de terugmatch tegen AA Gent. Maandag was er even paniek op Trigoria, het oefencentrum van AS Roma, toen de Romeinse aanvoerder de training moest verlaten met een pijnlijke rechterdij.

Een intensieve behandeling zorgde er echter voor dat Totti gisteren gewoon op het oefenveld stapte en fit werd bevonden voor de wedstrijd. Net als verdediger Mexes, die sukkelt met een contractuur in de kuit.

Naast Totti en Mexes zakt trainer Spalletti vandaag veiligheidshalve met nog 20 andere spelers af naar Belgiƫ. Belangrijkste afwezigen zijn Juan, Baptista, Aquilani en Perrota. Vanavond om 19u staat er een verkenning in het Ottenstadion op het programma. Roma verdedigt morgen een 3-1 voorsprong uit de heenmatch. (adv)
05/08/09 11u54
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

buitenlands voetbal
live scorebord

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.


acap enabled
Mediargus
Metriweb