Ex-scheidsrechter Collina krijgt brief met twee kogels

bewaar artikel
Door: redactie
22/01/08 - 10u43

De Italiaanse ex-topscheidsrechter Pierluigi Collina krijgt politiebescherming. Onbekenden stuurden hem een brief met daarin twee kogels, maakte de Italiaanse krant Gazetta dello Sport bekend. De 47-jarige Collina, momenteel scheidsrechtersbegeleider, wordt al twee maanden begeleid door veiligheidsbeambten.

Omkoping
Onderzoekers vermoeden immers dat de mogelijke betrokkenheid van Collina in het omkoopschandaal rond Luciano Moggi, de ex-directeur-generaal van Juventus, iets te maken kan hebben met de bedreigingen.

Juventus
Moggi, de spilfiguur van het Italiaans omkoopschandaal van 2006, manipuleerde wedstrijden voor Juve. Ook de naam van de kale scheidsrechter viel toen in het onderzoek, maar het is nooit bewezen dat Collina iets met omkoping te maken had. (afp/adv)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!