© ap.
AS Roma heeft Inter een pak voor de broek gegeven in de Serie A. De Romeinen waren in eigen stadion met 4-0 te sterk voor de Italiaanse grootmacht. De wedstrijd was oorspronkelijk gepland voor zaterdagavond, maar werd uitgesteld wegens de hevige sneeuwval.
Fabio Borini scoorde twee keer voor de thuisploeg. Juan en Bojan maakten de andere treffers. Inter staat op een teleurstellende vijfde plaats in de competitie, op negen punten van leider Juventus. AS Roma klimt op naar de zesde plaats, op twee punten van Inter.
Koploper Juventus kwam thuis niet tot scoren tegen Siena: 0-0. De ploeg uit Turijn staat nog steeds bovenaan omdat achtervolger AC Milan ook doelpuntloos gelijkspeelde tegen Napoli. Zlatan Ibrahimovic maakte de wedstrijd niet af. Hij kreeg in de 64e minuut rood voor het slaan van een tegenstander. (sps)


