Jean-François Gillet moest zich drie keer omdraaien.
© ap.
Bari ging met 3-0 onderuit op het veld van Sampdoria. Het team van doelman Jean-François Gillet blijft zo alleen laatste, maar staat op slechts twee punten van het behoud. Sampdoria kwam na zeventien minuten op voorsprong door een benutte strafschop van Pazzini.
Na 33 minuten kwam Bari met een man minder te staan na de tweede gele kaart voor Rossi. Guberti zorgde met twee treffers voor de 3-0 eindstand.
Gaby Mudingayi vierde zijn comeback na een schorsing en Bologna won met 0-2 op het veld van degradatieconcurrent Cesena. Na de vijftiende speeldag staat Bologna met een match minder gespeeld slechts vijf punten boven een degradatieplaats.
Fiorentina won met het kleinste verschil van Cagliari en staat nu twaalfde met 19 punten. Adrian Mutu zorgde voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Radja Nainggolan speelde de hele match bij Cagliari. (adv)
Overige uitslagen:
Parma - Udinese 2-1
Lecce - Genoa 1-3


