'Papzak' Ronaldinho scoort twee keer tegen Messi

bewaar artikel
Door: redactie
30/06/08 - 15u11
"Beetje bijgekomen precies?" lijkt Messi te vragen aan Ronaldinho voor hun liefdadigheidsmatch.
Ondanks zijn duidelijk overgewicht scoorde Ronaldinho twee keer.
'Dinho' staat klaar voor een vrije trap.

De Spaanse dokters die Ronaldinho onlangs afschreven voor topvoetbal, zouden weleens gelijk kunnen krijgen. De geblesseerde ster van Barcelona stond wel weer op een voetbalveld voor een liefdadigheidsmatch met (nu nog) ploegmaat Messi. De Braziliaanse voetbalgoochelaar scoorde zelfs twee keer, maar zijn conditie laat zwaar te wensen over aan zijn buik te zien. Op het WK in Duitsland was er veel te doen over het overgewicht van Ronaldo. Nu heeft Brazilië zijn nieuwe 'Gordito' (Dikkertje). De pijlsnelle val van een amper 28-jarige voetbalgod lijkt onomkeerbaar. Benieuwd of Manchester City 'papzak' Ronaldinho nog onderdak wil bieden.

Galaxy
Het ging er vrolijk aan toe in de Venezolaanse stad Maturin. Ronaldinho en Messi hadden respectievelijk hun Braziliaanse en Argentijnse vrienden uitgenodigd voor een potje voetbal voor het goede doel. "A game from another Galaxy" was de naam die de match meekreeg. De tijd dat Ronaldinho buitenaards voetbal speelde, ligt ver achter ons, al lokte deze match 38.000 toeschouwers.

Peking en Barcelona
Zoals steeds bleef Ronaldinho goedlachs, zeker bij zijn twee doelpunten in de match die op 7-7 eindigde. Hoewel hij binnenkort nog amper zijn voeten kan zien, blijft 'Dinho' zijn toekomst heel rooskleurig zien. "Ik wil absoluut naar de Spelen in Peking en ik zal hard trainen om er te geraken. Ik zal er ook alles aan doen om bij Barcelona te blijven." . Wishful thinking wellicht, want hij speelde al maanden geen officiële match meer en de nieuwe Barça-coach Josep Guardiola heeft Ronaldinho al afgeserveerd. (kh)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!