Rijkaard nieuwe coach Chelsea?

bewaar artikel
Door: redactie
29/02/08 - 12u57
Arnesen botste vorig seizoen ook al met Mourinho.
De dagen van Grant als trainer bij Chelsea lijken geteld.

Volgens insiders werkt de Deen Frank Arnesen, hoofd scouting en jeugdopleiding bij Chelsea, de laatste tijd intensief om Frank Rijkaard naar Stamford Bridge te lokken. Arnesen, ex-PSV, kent de huidige coach van Barcelona al langer en het is bekend dat Rijkaard al een tijdje op een zijspoor zit bij de Spaanse topclub. Bovendien zou de gewezen speler van Ajax en AC Milan in Londen ook zijn maatje Henk Ten Cate terugvinden.

The Ordinary One
Huidig Chelsea-coach Avram Grant geniet nog steeds het vertrouwen van zijn bazen, maar het is duidelijk dat er iets rommelt bij de ploeg van Roman Abramovich. Zeker na de verloren League Cup-finale van afgelopen zondag tegen Tottenham. "Dit begint Mourinho-achtige taferelen aan te nemen", aldus een anonieme bron. In de Engelse pers wordt Grant ook al 'the Ordinary One' genoemd, refererend naar Mourinho's bijnaam 'the Special One'.

Drogba klaagt
"De contacten tussen Arnesen en Rijkaard zorgen voor heel wat onrust", aldus de bron nog. Spits Didier Drogba drijft de spanning nog wat op door te zeggen dat de huidige tactiek van de 'Blues' niet het beste in hem naar boven brengt. (sd)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!