Mascherano op weg naar Barça

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
13/08/10 - 14u54

Er is een opmerkelijke ruil in de maak tussen Liverpool en Barcelona. Javier Mascherano is op weg van Liverpool naar Barça, terwijl de Wit-Rus Alexander Hleb de omgekeerde beweging zou maken. Volgens Argentijnse media wil Mascherano absoluut weg bij Liverpool en is de deal bijna rond. De krant Ole schrijft dat Barcelona naast Hleb ook 15 miljoen euro moet betalen aan The Reds.

Mascherano zou de ideale vervanger zijn voor Yaya Touré, die naar Manchester City vertrokken is. De Argentijnse international kan de rol van de Ivoriaan als stofzuiger perfect invullen. Hleb (29) van zijn kant trok twee seizoenen geleden van Arsenal naar Barcelona, maar kon nooit een basisplaats afdwingen bij de Catalaanse topclub en staat nu op het punt om terug te keren naar de Premier League.

Messi
Al bij zijn terugkeer van het WK zei Mascherano tegen zijn nieuwe trainer Roy Hodgson dat hij wilde vertrekken. Rafa Benitez, Mascherano's trainer bij Liverpool de voorbije jaren, wilde hem meenemen naar Inter, maar de winnaar van de Champions League wilde de hoge transfersom niet ophoesten. Na overleg met Lionel Messi over landgenoot Mascherano heeft Guardiola ingestemd met de transfer, zodat niets de ruil Mascherano-Hleb tussen Liverpool en Barça nog in de weg kan staan. (kh)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!