Wayne Rooney en Coleen McLoughlin vermaken zich duidelijk op huwelijksvakantie in Las Vegas. De eerder deze maand met zijn jeugdvriendin getrouwde topspits van Manchester United, doet het vooral rustig aan en kent de gevaren van de brandende zon. Terwijl de Engelse bleekscheet vooral in het water blijft (met een bekertje bier of sigaret in de handen), profiteert zijn WAG Coleen ervan om optimaal te bruinen aan de rand van het zwembad. Tijdens de middag trok Rooney zich ook geregeld terug om naar de beslissende wedstrijden van het Europees Kampioenschap voetbal te kijken.
Vorige week bezocht het koppel ook een concert van George Michael in Las Vegas. In het vermaarde MGM Grand Hotel genoten Wayne en Coleen van het concert en dansten ze gretig mee op de hits van Michael. 'Baby, I'm your Man'.
Na het concert ging het nog naar een nachtclub, waar ze zich maar al te graag op de dansvloer tussen het gewone publiek mengden. "Ze konden hun handen niet van elkaar houden", sprak een aanwezige in de club. "Voor de meeste clubbers waren ze een gewoon koppel, tot ze herkend werden door enkele Britten die meteen 'Rooney, Rooney,...' begonnen te zingen. Rooney vertelde hen hoe blij hij was getrouwd te zijn." (odbs)


