"175.000 euro boete voor 'Super Mario' na nachtelijke escapade"

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
Door: redactie
12/12/11 - 17u14
© photo news.

Mario Balotelli en discipline, het blijft water en vuur. De flamboyante spits van Manchester City heeft volgens The Daily Star een monsterboete van 175.000 euro op zijn bord gekregen, opgelegd omdat hij zaterdagnacht tot in de late uurtjes op stap is geweest in het populaire Indiase restaurant Zouk in Manchester.

© photo news.

Dat druist (uiteraard) in tegen de clubregels van competitieleider Manchester City. Die schrijven voor dat niemand nog mag gaan stappen 48 uur voor de wedstrijd. Vanavond reist Manchester City af naar Chelsea voor het superbelangrijke competitieduel. Of Balotelli zal spelen, valt nog af te wachten.

De 21-jarige international werd veelvuldig gekiekt toen hij met fans op de foto ging. Volgens getuigen zou 'Super Mario' evenwel geen alcohol hebben gedronken. Balotelli is een dankbare nieuwsbron de laatste maanden en jaren. In het verleden gooide hij onder meer dartspijltjes naar jeugdspelers en stak hij zijn badkamer in brand met vuurwerk. (dea)

© photo news.
© photo news.

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!