Toen Simon Mignolet (21) van STVV naar Sunderland trok, leek voor de jonge doelman enkel de rol van invaller te wachten in de Premier League. Door de zware blessure van de Schotse international Craig Gordon (pols gebroken op training en maanden out na een operatie) is de kans groot dat Mignolet volgende week tussen de palen staat in de opener tegen Birmingham. Trainer Steve Bruce is alvast in de wolken over 'Big Simon'.
'Big Simon' is een uitstekende doelman met een goeie mentaliteit. Als ik hem zou moeten opstellen, zal het niet met schrik zijn.Trainer Steve Bruce
De jonge Belgische keeper heeft al indruk gemaakt op coach Steve Bruce. "'Big Simon' is een uitstekende doelman. Hij is een heel goeie keeper. In een ideale wereld zouden we hem niet meteen voor de leeuwen willen gooien, maar hij is een heerlijke doelman met een goeie mentaliteit. Als ik hem zou moeten opstellen, zal het niet met schrik zijn."
Tegen Dembele?
Eerst zocht Sunderland naar een vervanger, maar Bruce lijkt op dat vlak terug te krabbelen. "We bekijken het volgende week of zo wel", zegt coach Steve Bruce op de website van de Noord-Engelse club. Sunderland begint volgende week zaterdag 14 augustus met een thuiswedstrijd tegen Birmingham (de club die op Moussa Dembele aast) aan het seizoen. (belga/kh)
- Sunderland moet doelman Craig Gordon lange tijd missen
- Simon Mignolet tekent voor vijf seizoenen bij Sunderland
Lees ook


