Vanden Borre heeft het niet getroffen bij zijn club.
De financieel noodlijdende Engelse eersteklasser Portsmouth heeft opnieuw een andere eigenaar. Volgens enkele Britse kranten is de Hongkongse zakenman Balram Chainrai de nieuwe sterke man van de club.
Een jaar geleden was Portsmouth in handen van de Russische Israëliër Alexandre Gaydamak. Die verkocht de club, die al geruime tijd gebukt gaat onder een schuldenlast van tientallen miljoenen euro's, vorige zomer aan Sulaiman al-Fahim, een investeerder uit Dubai.
Rode lantaarn
In oktober veranderde Portsmouth opnieuw van eigenaar nadat al-Fahim 90 procent van zijn aandelen verkocht aan Ali al-Faraj. Maar ook deze Saoedische zakenman slaagde er niet in de Premier League-club uit de dieprode cijfers te halen, zodat hij Portsmouth op zijn beurt besloot van de hand te doen.
Naast al deze financiële problemen kampt Portsmouth ook sportief met heel wat zorgen. In de competitie staat de ploeg, die Anthony Vanden Borre (ex-Anderlecht) in de rangen telt, na 24 speeldagen op de 20e en laatste plaats. (belga/svm)


