-
 
HLN.be

AZ krijgt boete in zaak-Alves

Afonso Alves.
Afonso Alves.
AZ heeft van de tuchtcommissie van de KNVB een boete van 25.000 euro opgelegd gekregen. De Alkmaarse club krijgt de straf omdat het in de onderhandelingen met Afonso Alves gebruik heeft gemaakt van de diensten van een spelersmakelaar zonder licentie. Heerenveen werd door de tuchtcommissie vrijgesproken voor de onderhandelingen met de spelersmakelaar over de beëindiging van het contract van de Braziliaan.

Einde soap
De lange soap tussen AZ, Heerenveen en Alves lijkt hiermee beëindigd. Beide eredivisieclubs maakten meerdere keren de gang naar Zeist voor diverse arbitragezaken. AZ dacht een rechtsgeldige handtekening van Alves binnen te hebben en de spits te hebben gecontracteerd. Een handtekening van een echte spelersmakelaar ontbrak echter, waardoor de hele transfer werd afgeblazen.

Middlesbrough
Heerenveen startte vervolgens de onderhandelingen met het Engelse Middlesbrough. Kort voor het verstrijken van de transferdeadline van 1 februari verkochten de Friezen Alves voor een bedrag van naar verluidt zestien tot twintig miljoen euro. (novum/dea)
31/10/08 18u09
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met meer dan 400.000 HLN-bezoekers

 

buitenlands voetbal
live scorebord

© De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.

Mediargus Metriweb