Alderweireld redt Ajax in slotfase

bewaar artikel
Door: redactie
4/04/10 - 16u02

Ajax is er pas in de slotfase van de wedstrijd in geslaagd de Nederlandse titelstrijd spannend te houden. De Amsterdammers wonnen met 0-1 bij ADO Den Haag en blijven zo op vier punten van leider Twente hangen.

Middenvelder slikt goal
Alderweireld schoot het enige doelpunt in de blessuretijd tegen de netten. Bij ADO stond op dat ogenblik middenvelder Ricky van den Bergh tussen de palen. Doelman Robert Zwinkels was geblesseerd uitgevallen en zijn vervanger Barry Ditewig had rood gekregen. Met Alderweireld, Vertonghen en Derijck stonden een hele match lang drie Belgen tussen de lijnen.

Feyenoord liet twee punten liggen tegen NAC Breda. In de Kuip bleef het 0-0. NAC wist in 43 competitieduels nog nooit te winnen bij Feyenoord.

Simons speelt hele match
PSV haalde het met het kleinste verschil bij Willem II. Timmy Simons speelde een hele partij voor de Eindhovenaren, Stijn Wuytens werd in de 72e minuut vervangen. In de stand blijft PSV derde, met vijf punten achterstand op Twente.

NEC, met Bjorn Vleminckx een hele wedstrijd op het veld, verloor met 2-0 van Heracles. Bij de thuisploeg stond Birger Maertens een volledige wedstrijd in de verdediging. (gb/svm)

Eredivisie
1. Twente 77
2. Ajax 73
3. PSV 72
4. Feyenoord 56
5. AZ 54

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!