Mathieu Valbuena wil weg bij Marseille

bewaar artikel
Door: redactie
5/06/09 - 14u56
Mathieu Valbuena.

Middenvelder Mathieu Valbuena zal zijn huidige ploeg Olympique Marseille verlaten omdat hij niet in de tactische plannen van de nieuwe trainer Didier Deschamps past. Dat heeft zijn agent aan de Franse krant L'Equipe en op zijn eigen site gemeld.

"De wil van Mathieu om te vertrekken is er ontegensprekelijk. Hij kwam tot dat besluit na een telefonisch onderhoud met Didier Deschamps gisteren, waarin deze hem zei dat hij volgens hem niet over alle nodige kwaliteiten beschikt voor zijn 4-3-3 spelwijze", aldus makelaar Christophe Hutteau aan het Franse persbureau AFP. Hij voegde er nog aan toe dat Valbuena door ex-coach Eric Gerets een van de meest gebruikte spelers was (31 matchen dit seizoen).

De 24-jarige Valbuena werd in 2006 door Marseille overgenomen van derdeklasser Libourne voor de som van 80.000 euro. Zijn contract bij l'OM liep nog tot 2011. (afp/dea)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!