Leider Ultra's Marseille vrij op borg

bewaar artikel
Door: redactie
9/12/08 - 16u44
Santos Mirasierra.

De supporter van Olympique Marseille die een celstraf van 3,5 jaar uitzit in Madrid, is vrijgelaten op borg. Dat maakte een gerechtelijke bron bekend. Santos Mirasierra, die al twee maanden achter de tralies zat, werd vrijdag veroordeeld tot een effectieve celstraf van 3,5 jaar. Tijdens het Champions League-duel van 1 oktober tussen Atletico en Marseille in Madrid had de supporter een stoeltje van het stadion naar een agent gegooid.

Borgtocht
Vanmorgen tekende zijn advocaat beroep aan tegen de veroordeling in eerste aanleg. Hij eiste ook een voorwaardelijke invrijheidstelling van zijn cliënt. De rechter ging daarop in, mits betaling van een borgsom van 6.000 euro.

Gespannen confrontatie
De vrijlating van Mirasierra komt er enkele uren voor Olympique Marseille in het Stade Véldrome Atletico ontvangt. Het wordt een gespannen duel aangezien de veroordeling van Mirasierra kwaad bloed gezet heeft bij de Franse supporters en Atletico al bedreigingen ontving. (belga/dea)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!