Hamburg kan niets rapen op Bayern dat alleen leider wordt

bewaar artikel
Door: redactie
28/02/10 - 20u13
Ribery scoorde het enige doelpunt van de wedstrijd.

Hamburg, binnenkort de tegenstander van Anderlecht in de achtste finales van de Europa League (11 en 18 maart), heeft de topper van de 24e speeldag in de Duitse Bundesliga met 1-0 verloren op het veld van Bayern München. De Fransman Franck Ribéry scoorde na 78 minuten het enige doelpunt. Daniël Van Buyten keek geblesseerd toe. Door het gelijkspel van Leverkusen zaterdag tegen Keulen, wordt Bayern meteen ook alleen leider met twee punten meer dan Leverkusen.
 
Door de nederlaag ziet Hamburg de kloof met de nieuwe competitieleider Bayern München vergroten tot twaalf punten. HSV blijft wel op de vierde plaats staan, de eerste drie plaatsen zich voor de Champions League.
 
Hamburg-doelman Frank Rost blesseerde zich na een contact met Bastian Schweinsteiger en moest vervangen worden. (belga/sps)

Jouw mening telt !

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!