Roger Federer was even van de kaart toen een gek tijdens de finale van Roland Garros de court kwam opgelopen. Een streaker kunnen we de man niet noemen, want hij was wel degelijk aangekleed. De veiligheidsdiensten waren intussen aan het slapen en de man kon zomaar rond Federer lopen. In principe had hij tijd genoeg om de Zwitser aan te vallen.
Spectaculaire tackle
Dat gebeurde gelukkig niet en de gek sprong over het net in de richting van Robin Soderling. Voor hij de Zweed kon bereiken, werd hij echter spectaculair neergelegd. Federer nam even een minuutje de tijd om te bekomen. Het roept natuurlijk pijnlijke herinneringen op aan Monica Seles, die in 1993 een mes tussen de schouders kreeg geplant tijdens een wedstrijd in Hamburg.
Jimmy Jump?
Volgens ons heeft de gek op Roland Garros veel weg van Jimmy Jump, de Catalaan die er een sport van maakt om zich tijdens sportwedstrijden met politiek geladen slogans op het veld te begeven. Oordeel zelf op basis van beelden van een van zijn vorige ondernemingen: de halve finale van het EK voetbal tussen Duitsland en Turkije. (gb)
- Kuznetsova klopt Safina in zwakke finale Roland Garros
- Dick Norman verliest dubbelfinale Roland Garros
- Mladenovic en Berta beste juniores op Roland Garros
Lees ook


