Veel gebikkel, geen goals in Roeselare-Genk.
Mechelen en Charleroi maakten er een mooi kijkstuk van, uiteindelijk trok de thuisploeg aan het langste eind.
Stolica brak de ban voor Bergen.
Genk heeft zijn vierde match op rij zonder zege achter de rug. Tegen Roeselare bleef het, net als in de heenmatch, 0-0. Verbazen hoeft dat niet, want er viel amper wat te beleven op Schiervelde. De beste kans was voor Kpaka, maar die besloot op de voeten van Bailly. Namens Genk testte nieuwkomer Itzhaki de vuisten van Sierens en bracht Sierens redding op een knal van Haroun. Ondanks de inbreng van Bosnjak en Vossen veranderde er niets meer aan de stand.
Imschoot minuut voor tijd
Zo weinig spektakel er in West-vlaanderen te beleven viel, des te meer plezier hadden de fans in het Veoliostadion. Mechelen en Charleroi maakten er een bijzonder open partij van, maar noch Dunkovic noch Vleminckx vonden de weg naar doel. Aan de overzijde miste Smolders een dot van een kans. De beide doelmannen hielden vervolgens ook nog Nong, Camus en Théréau van een doelpunt, zodat een miraculeuze 0-0 in de maak leek. Drie rode kaarten (Camus en Kéré van Charleroi, Mellemans van Mechelen) én een frommelgoal van Imschoot een minuut voor tijd beslisten er alsnog anders over.
Cartier wint meteen
In Bergen-Moeskroen beslisten drie dolle minuten over winst en verlies. Goals van invaller Stolica en Dalmat bevrijdden de thuisploeg van de rode lantaarn. Een opsteker dus voor nieuwbakken coach Albert Cartier, de intussen al iets bestoftere Enzo Scifo pakt met zijn 'Hurlus' een weinig opbeurende 1 op 9. (svm)


